VHS, VHS-Compact, Video-8, Hi-8, Digital-8 (D-8) ir Mini DV vaizdajuosčių ir kino juostų skaitmenizavimas.

D.U.K. (Dažniausiai užduodami klausimai)

– Per kiek laiko yra atliekami skaitmenizavimo užsakymai?
– Skaitmenizavimo užsakymai yra atliekami preliminariai per 5-10 d. d. Užsakymų atlikimo trukmė priklauso nuo įmonės užimtumo ir pačio užsakymo apimties. Mes visuomet stangiamės užsakymus atlikti kaip įmanoma greičiau.

 

– Ar dirbate kiekvieną dieną?
– Dirbame tik darbo dienomis. Savaitgaliais ir švenčių dienomis paslaugos nėra teikiamos. Tikslų mūsų įmonės darbo laiką rasite kontaktų skiltye. Į kontaktų skiltį galite pereiti paspaudę šią nuorodą: Kontaktai »

 

– Turiu vaizdajuosčių, bet nežinau jų turinio. Ar galima pas jus periūrėti vaizdajuostes ir tuomet apsispręsti ar užsisakysiu jų skaitmenizavimą?
– Išankstinės vaizdajuosčių, kino juostų ir CD/DVD diskų peržiūrų galimybės neteikiame. Bet galime atlikti testavimą. Tokiu atveju kliento paliktos vaizdajuostės (ar kita medžiaga) patikrinami ar yra tinkami skaitmenizavimui ir tuomet klientas informuojamas apie tai. Tuo atveju, jeigu klientas po testavimo nusprendžia neskaitmenizuoti turinio, taikomas 2 Eur/vnt. mokestis už testavimo paslaugas.

 

– Ar galite konvertuoti WMV, MKV ir FLV failus į MP4 failą su H.264 optimizavimo kodeku?
– Taip, galime konvertuoti daugumą video failų į MP4 formatą su H.264 vaizdo kodeku.

 

– Ar galite perrašyti 8 mm kino juostą į MP4 ir pridėti melodiją fonui?
– Taip, galime atlikti 8 mm kino juostos skaitmenizavimą ir pridėti garso takelį vaizdo įrašui.

 

– Norėčiau, kad perrašytumėte VHS kasetę į USB atmintinę ir pagerintumėte vaizdo įrašo kokybę.
– Galime skaitmenizuoti populiariausių formatų vaizdo kasetes į pageidaujamus formatus ir atlikti vaizdo įrašų korekcijas, pagerinant jų ryškumą ir detalumą. Bet prašome atsižvelgti, jog kai kurių rūšių triukšmo vaizdo įrašuose neįmanoma pašalinti, dėl analoginio signalo ypatybių ir trūkumų, kurie įtakoję vaizdo įrašų kokybę filmavimo (įrašymo) metu bei dėl ilgalaikio vaizdajuosčių senėjimo proceso (išsimagnetinimo bei laikymo sąlygų įtakos juostoms).

 

– Skaitmenizuotame vaizdo įraše matomos juostos. Kodėl taip yra?
– Profesionali skaitmenizavimo įranga, vaizdo įrašų kokybės nepablogina ir neįtakoja atkūrimo metu. Jeigu skaitmenizuotuose vaizdo įrašuose matomi triukšmai ar juostos, tai yra dėl pačio analoginio vaizdo įrašo būklės (kasetė įrašyta ar nufilmuota su pastaraisiais trikdžiais, dėl tuo metu naudotos įrangos specifikos, arba kasetė naudota pakartotinai, trinant turinį ir įrašant iš naujo, arba pastarieji trikdžiai atsiradę dėl pačios kasetės senumo ir laikymo sąlygų įtakos.

 

 
 

Atgal
Į pradžią